Mavitrans
Wersja Polska Deutsch version English version
Praca
Aktualne oferty pracy

Spedytor międzynarodowy

Opis stanowiska pracy
Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony
Sprzedaż i zakup usług transportowych, poszukiwanie nowych kontrahentów i utrzymywanie nawiązanych kontaktów biznesowych, poszukiwanie ładunków, monitorowanie przebiegu zlecenia spedycyjnego, negocjacje z klientem, rozwiązywanie bieżących problemów logistycznych.

Oferujemy stałe wynagrodzenie+ PROWIZJĘ od zrealizowanych zleceń, pozyskania nowych klientów.

Wymagania

doświadczenie na stanowisku spedytora międzynarodowego - min. 1rok
własna baza klientów
znajomość rynku transportowego
komunikatywna znajomość języka angielskiego (ew. innych języków obcych)
inicjatywa
samodzielność
odpowiedzialność
dobra organizacja pracy
umiejętności negocjacyjne

Wypełnij kwestionariusz

Kierowca C+E na trasy międzynarodowe

Krajowy i międzynarodowy przewóz rzeczy, pow. 12t
Kierunki: UE, głównie Niemcy, Francja, Belgia, Wielka Brytania, Czechy, Słowacja

Wymagania
doświadczenie min. 1 rok na trasach międzynarodowych
prawo jazdy kat. C+E
miejsce zamieszkania: Katowice i okolice
ważne świadectwo kwalifikacji i badania lekarskie
wykształcenie: min. zasadnicze zawodowe
sumienność i rzetelność
umiejętność radzenia sobie z drobnymi awariami samochodowymi
zaświadczenie o niekaralności

Oferta praktyki

Studentom oferujemy możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w dziale transportu i spedycji międzynarodowej. Chętnie podejmiemy praktykanta/kę na okres  2-3 miesięcy z możliwością zatrudnienia po odbyciu praktyki.
CV należy przesyłać na adres mailowy mavi90@wp.pl

Szybki kontakt
Biuro spedycyjne:
Kom: 605 670 693
Tel: 32 255 69 96
Stacja paliw:
PARKING TIR 24h
Tel: 24/h 32 255 61 71
Tel: 32 250 33 43
Myjnia ekologiczna:
Tel: 32 255 61 71
Olej opałowy:
Kom: 605 035 052
Kom: 603 301 043
Usługi Mavitrans
Transport
Spedycja
Stacja
Myjnia ekologiczna